• Vítězné náměstí 576/1
  Praha 6 - DEJVICE

 • (+420) 720 285 076

  oslnivyuklid@seznam.cz

ÚKLID FIREMNÍCH PROSTOR

Úklidy firem, obchodních center, společenských podniků pro sport a zábavu (bary, kasina, divadla) i výrobních a skladových prostor

Úklid firemních prostor Praha a Střední čechy

Úklidy kanceláří, škol, administrativních budov či ambasád

I tam, kde pracujete nebo podnikáte, můžete využít nasišch služeb. Jsme Vám k dispozici - rychle a kvalitně. Nabízíme základní jednorázový či pravidelný úklid. Jednotlivé části úklidu jsou stanovovány dohodou. Nabízíme vše od luxování a čištění koberců až po klasické utírání prachu, mytí oken, zrcadel a jiných ploch. Taktéž nabízíme správu a doplňování hygienických potřeb a pravidelné vyprazdňování odpadkových košů. Po domluvě je možné úklid jakkoliv upravit dle charkteru uklízeného objedktu a hlavně k Vaší maximální spokojenosti.


Úklidy firem, obchodních center, společenských podniků pro sport a zábavu (bary, kasina, divadla) i výrobních a skladových prostor.

Všemi těmito firmami proudí denně spousty klientů a zaměstnanců. Není zde tedy možné opomíjet řádnou údržbu ve všech prostorách. Rozvíjejte Vaše podnikání a starost o oslnivě čisté prostředí nechte na naší ulízecí službě. Vždy vyhovíme všem Vaším požadavkům a potřebám na úklid. Přizpůsobíme se chodu a provozu jakéhokoliv zařízení - čas úklidu si vyberete sami.


Hotelový úklid

Naše firma poskytuje úklid pokojů, kuchyně, jídelny, sociálního zařízení a dalších vnitřních prostor dle vašich požadavků. Také venkovní úklid jako např. vysypání košů, úklid garáží a parkoviště. Na naše zaměstnance může dohlížet odpovědná osoba z Vašeho hotelu. Spolehnout se můžete na doplnění hygienických potřeb v celém hotelu i na úklidové služby od umytí podlahy, vysátí prachu, vyleštění skel a zrcadel, výměnu ložního prádla a mnoho dalšího. Záleží jen na vás, v jakém rozsahu si budete přát jednorázový nebo pravidelný úklid.

Ceník úklidu

 • Úklid firemních prostor
  cena / 1 pracovník
 • Pravidelný úklid

  od Kč 155 / hod

 • Generální (sezóní) úklid

  od Kč 165 / hod

 • Úklid po řemeslnících

  od Kč 175 / hod

 • Čištění koberců a čalouněného nábytku

  dle velikosti / kus

 • Další ceny Vám rádi upřesníme po telefonu nebo e-mailem.

Všechny uvedené ceny jsou orientační. Vždy záleží na četnosti úklidu, stupni znečištění, velikosti a náročnosti uklízené plochy a požadavcích zákazníka. Můžete nás nezávazně kontaktovat e-mailem nebo telefonicky. Na základě Vašich požadavků pro Vás sestavíme cenovou nabídku přímo na míru.