• Vítězné náměstí 576/1
  Praha 6 - DEJVICE

 • (+420) 720 285 076

  oslnivyuklid@seznam.cz

O nás, o úklidu a úklidových službách

Nabízíme úklid domů, bytů, firemních prostor, nebytových prostor, hotelů a další

 • Úklidové služby pro Prahu a Střední Čechy

  Zvládáme celé spektrum úklidových služeb od jednorázových úklidů až po pravidelné úklidy domácností a komerčních prostor, kanceláří i společných domovních hal, chodeb a schodů. Pomůžeme Vám s buď s kompletním úklidem nebo vybranými službami jako jsou například mytí oken nebo vysávání a čištění koberců i mytí čalouňěného nábytku. Uklízíme i na stavbách domů, bytů po rekonstrukcích a opravách. Působíme po celé Praze a v regionu Středních Čech.

  Objednat
 • 24/7 Časová flexibilita

  Jsme pro Vás k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

 • Kvalifikovaní pracovníci

  Naši pracovníci jsou podrobně vyškoleni s dlouholetou praxí v oboru.

 • Nízké ceny

  Naše ceny úklidových služeb jsou v poměru cena / výkon bezkonkureční.

 • Záruka

  Jsme hmotně odpovědni škody způsobené naší činností při úklidu.

Oslnivý úklid

Jsme moderní, spolehlivá, úklidová služba s prověřenými a důkladně proškolenými pracovníky. Uvědomujeme si, že každá domácnost či firma má zcela unikátní potřeby a požadavky ohledně úklidu prostor, proto ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně. Společně vždy nalezneme úklidové řešení za rozumnou cenu.

Zakládáme si na flexibilitě. Úklidy 7x v týdnu i o svátcích, v ranních, odpoledních či večerních hodinách u nás nejsou problém. Pro úklid používáme vlastní profesionální mycí prostředky a úklidovou techniku.

Zavazujeme se naprosto respektovat vaše soukromí, popř. popřípadě soukromí a důvěrné informace Vaší firmy i zaměstnanců. Rychlé jednání a hmotná odpovědnost. Nechte se oslnit vaším domovem - vaše spokojenost je naším cílem.